Strona główna » O firmie

Kontakt

  • P.P.H.U „ANNA”
    NIP: 729-196-84-47
  • E-mail:sklep@annaposciel.pl
  • Telefon603 - 780 - 046
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00,
    w soboty 10.00 - 14.00

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

O firmie

Anna Pościel – producent pościeli i wyrobów pościelowych

Ponad 23 lata temu rozpoczęliśmy produkcję pościeli i wyrobów pościelowych. Od samego początku działalności korzystamy z polskich materiałów i szwalni. Nie sprowadzamy wyrobów z innych krajów. Mamy pewność, że produkowane przez nas pościele są wykonane z wysokiej jakości tkanin. Oprócz jakości tkanin, istotne jest dla nas wykonanie pościeli – przykładamy dużo uwagi, by szwy były wykonane starannie i solidnie. Dzięki temu nasze produkty posłużą Państwu przez wiele lat – a to dobre z punktu widzenia środowiska, jak i nas – przyzwyczajamy się do pościeli i w wybranych modelach czujemy się lepiej, a w innych gorzej.

Produkujemy pościele z kory bawełnianej, z czystej bawełny, flaneli, satyny. Szyjemy również prześcieradła z gumką lub bez gumki – prześcieradła frotte, jersey, z kory, bawełny, flaneli. W naszej szwalni powstają również kołdry, spełniające najwyższe wymagania – są ro bardzo praktyczne kołdry, można je prać w pralce w wysokiej temperaturze.

Produkujemy pościele, kołdry i poduszki w standardowych rozmiarach oraz w rozmiarach na indywidualne zamówienie. Mamy duże możliwości zmiany rozmiaru pościeli (poszewek, jak i wsadów).

Serdecznie zapraszamy do poznania naszej oferty:

Siedziba firmy Anna Pościel mieści się w Tuszynie (woj. Łódzkie, 10 km od Łodzi). Zainteresowanych sprzedażą hurtową zapraszamy do siedziby naszej firmy oraz kontaktu telefonicznego: +48 603 780 046.


Przejdź do strony głównej